!KOULOVAČKA!

30. ledna 2008 v 19:00 | Kiriki |  kiriki povídky
Doporučený věk: pro všechny, co umí číst ;)
Žánr: ... koulovačka?
Varování: tohle je moje úplně nejprvnější povídka,
psala jsem ji už dávno, takže se prosím nezlobte, že je
to tak trochu...mno, jak to říct? :D Posuďtě sami.. ^^


"Nuda...nuda...nuda...tady se snad vůbec nic nedá dělat!" mluvil jsem si sám pro sebe. Seděl jsem u netopýřího vývaru a opíral jsem se o loket. Vzpomínal jsem, co jsem dělal každou zimu se Stevem, jak jsme stavěli sněhuláky a vždycky jsme čekali před školou na holky, abychom je mohli skoulovat. A s Annie jsme dělali do sněhu andělíčky. Ale ta doba byla pryč a mě tu zbyla jen nuda a nic jiného. Vzpomínal jsem jak jsme s tatínkem vždycky skoulovali maminku…..no jo…skoulovali! Postavil jsem se a utíkal jsem pro Harkata, pana Hroozleyho, gavnera, Kurdu, Arru a Vaneze..…
Ti okamžitě souhlasili,a ž na pana Hroozleyho .(samozřejmě) Proto jsme ho křičícího vytáhli za nohy ven. Tam jsme ho vyváleli a nacpali jsme mu do pusy sníh. Když jsme se smíchem přestali postavil se, oprášil si svůj rudý plášť a vyhrkl na nás: "Vzdávám se!" "Dobře Lartene, ale to je s tebou vždy taková nuda?" zeptal se ho ještě stále se smějící Kurda. "Se MNOU že je NUDA?!?" panu hroozleymu se ďábelsky zalesklo v očích. Začínal jsem se bát, co provede. Potom se sehnul a začal dělat sněhové koule, které po nás s přesnou muškou házel. Když mu došli, udělal si nové a pokračoval v činnosti. Skoro pokaždé se do nás trefil. My jsme se k němu okamžitě přdali.
Podařilo se mi vaneze trefit do obličeje, což mi okamžitě oplatil. Kurda se pokusil hodit kouli na Arru, ale ta mu jen s pružností uhla. Harkat střelil po Gavnerovi. Já osobně bych od Harkata nechtěl dostat do obličeje, ani nikam jinam. Dával tu z nás největší pecky. Gavnera naštěstí minul, ale trefil se Vanezovi do kolena. Ten jen potichu siknul a hodil po mě přesně mířenou kouli, která se mi rozpadla na rameni. Hodil jsem kouli po panu Hroozleym, ale ten si jí ani nevšimnul, protože byl moc zabraný do bitvy s Arrou plachetovou. Střelila mu přímo za krk. Pan Hroozley jí to oplatil koulí do obličeje. Ale potom se stalo něco, co nikdo nečekal. Arra se skácela do sněhu. Ta koule, co po ní hodil pan Hroozley byla asi zledovatělá. Všichni se kolem ní okamžitě seběhli. Ale jakmile k ní doběhl pan Hroozley hodila mu kouli do pusy. Potom se postavila na nohy a nacpala mu další sníh za krk. Pan Hroozley vyprskl sníh z pusy a rospačitě se usmál. My ostatní jsme se váleli smíchy po zemi, teda až do té doby než po mě pan Hroozley střelil snad tu největší kouli na světě. Celého mě zavalila. Měl jsem sníh snad všude. Nemohl jsem pod sněhem dýchat. Prudce jsem se posadil, potom postavil a setřepal jsem ze sebe sníh. Z vlasů mi kapalo, ale to mě vůbec nezadrželo, abych hodil kouli po Gavnerovi. Ten hodil po Aře a Arra se trefila Kurdovi přímo do zápěstí. Takhle to pokračovalo ještě asi dvě hodiny. Nakonec jsme celí vyčerpaní a promočení odešli do hory, kde jsme si dali horkou večeři a šli jsme spát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Tarantule Tarantule | Web | 30. ledna 2008 v 19:45 | Reagovat

tahl epovídka s emi moc líbí je taková trhlá a veselá :D:D prostě optimismus :) povedla se ti

2 gothic-itachi gothic-itachi | Web | 31. ledna 2008 v 17:38 | Reagovat

pěkný..a ani mi nijak nevadí, že je to kratší..mimochodem zrovna teď mám mžitky před očima..nějaké pruhy asi je to tím, že jsem u kompu předtím sděla po tmě.... :D* ma-góooor...(já)* kiriki..fakt se ti ta povídka mocinky povedla.. a ještě ke všemu když je tvoje první... :-)

3 Silmarilien-Palantírilien Silmarilien-Palantírilien | E-mail | Web | 1. února 2008 v 8:35 | Reagovat

:D:D:D Koulovačka je vážně perfektní. :o) Něco podobně veselého jsem si potřebovala přečíst po tom Tařině srdíčkobolu. :oops: :-) ♥

4 Vendys =) Vendys =) | 12. dubna 2010 v 12:55 | Reagovat

Néééééééééééééééééééééj =D =D nádhernéé      =) =)  ♥ ♥ ♥ ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama