O. Sudd

9. června 2008 v 21:10
Doporučený věk: žádný
Postavy: Sudd, vlk, upír
Žánr: ani nevím Xd
Upozornění: Psal jsem to hodně dávnom jakmile sjem si to přečetla tak jsem se zhrozila
Co to je jen za příšernost, tak sjem to malinko upravia, ale jen malinko ten konec
Tak příjemný počtení.

Stojí na upíří hoře, nikým nespatřen. Zavyje, svolává své společníky. Přitiskne se víc k zemi a pozoruje postavy, které se blíží k jednomu z mnoha vstupů do hory. Zavrčí, tyhle nemá rád, rychle se stáhne, běží za svými přáteli, ale narazí na nějakého muže, oblečeného do žlutých holinek a žlutého pláště, rukách měl něco co nemohl rozeznat, neznal to možná jen z vyprávění. Zakňučí, ví že po něm nebude chtít nic dobrého. Ten podivný muž se na něj usměje, vlastně je to hrozivý úsměv než přívětivý. Zavrčí, ale ví, že proti němu nic nezmůže.
"Zaveď mě ke smečce, a najdi mi nějakou vlčici, která je silná a vydrží hodně."
Vlk zavyje a rychle se rozeběhne ke smečce, myslí si, že mu unikne. Ohlédne se teprve když je u smečky, oddychne si, ale ne na dlouho, ten podivný mužík tam stojí mezi stromy.
"Myslel sis že mi utečeš? To se nestane neboj." A zase se jeho tvář ponoří do toho zkřiveného úsměvu.
"Ukaž, která samice je nejsilnější, předpokládám, že ta kterou vlastníš ty". Vyzvedne obočí a přísně se na něho zadívá. Vlk stáhne ocas a jde mu pokorně ukázat, kde leží jeho vlčice.
" Hodný, za chvíli příjde někdo kdo mě o to požádal tak ho přiveď sem, je to upír ano". Řekne vlídně, ale je to stejně hrozivý jako kdyby mluvil přísně.

Upír jde rychle za horu a hledá vlčí smečku, už jí zachytil a tak teď pospíchá, aby to Sudd neudělal bez něho.

"Tady seš, už mám vlčici, která ti ty tvé děti porodí, teď potřebuju tvojí krev, pojď ke mně blíž." Řekne a upír k němu postoupí, pak Osmond vytáhne injekční stříkačku a vezme mu trochu krve, a pak je vyzve ať odejdou pryč a on tam zůstává jen s vlčicí a svými pokusy.

O pár dní vlčice začala rodit, Osmond byl u toho první, druhý se objevil vlk, jenž šel s ostatními se smečky něco ulovit, třetí dorazil upír, jenž si přál dítě.
Vlčice porodila dohromady 4 potomky, dvě mrtvá vlčata a pak dvě lidské děti , které měli upíří krev, možná i něčí jinou. Mohli mít děti s upíry.
Upír si je ani pořádně neprohlédl a Osmonduž je odnášel pryč od něj. Snad je i vychoval, ale přesto žili dál svýcm životem odděleni od sebe.

Vlk se svou družkou se vrátili k normálnímu vlčímu životu s nešťastnou vzpomínkou šli dál od hory. Upír za pár let umřel při boji a O. Sudd odešel neznámo kam, ale nejspíš se koukat na nějakou katastrofu a nebo ničit někomu život. Ale jistě se vrátí a bude škodit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gothic-itachi gothic-itachi | Web | 10. června 2008 v 18:15 | Reagovat

náhodou.. je to pěkné :) mě se to líb :)

2 www www | Web | 13. června 2008 v 22:42 | Reagovat

moc hezká povídka   =)

povedla se ti   =)

3 Kiriki Kiriki | Web | 14. června 2008 v 23:09 | Reagovat

Nááááááááááááááádhera! :)

4 Speedy Speedy | Web | 10. srpna 2008 v 14:15 | Reagovat

Ahoj, rada vytváraš layouty? Ak áno, zaregistruj sa na mojej stránke (na konci komentu). Vyrob druhým krásne laye!

http://layout-team.blog.cz/rubriky/registracia

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama